PRODUKTY

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K001

LINIA PROFESSIONAL - (5,5’) Symetryczne nożyczki wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Korpus pokryty powłoką tytanową. Linia limitowana. Dzięki symetrycznemu kształtowi i dwóm podpórkom pod palec, dają możliwość operowania na obie strony oraz obydwie ręce. Docisk nożyczek z ręczną regulacją i czarnym diamencikiem w środku..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K002D

LINIA PROFESSIONAL - (6’) Symetryczne degażówki wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Korpus pokryty powłoką tytanową. Linia limitowana. Jednostronne ostrze z 30 zębami zakończonymi kształtem tulipanowym dla zapewnienia większego komfortu i precyzji strzyżenia, które zapewniają wycięcie między 20-25%. Dzięki symetrycznemu kształtowi i dwóm podpórkom pod palec, dają możliwość operowania na obie strony oraz obydwie ręce. Docisk nożyczek z ręczną regulacją i czarnym diamencikiem w środku..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K101

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 62 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych. Szersze ostrza podwójnie drążone i szlifowane. Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia. Niezwykle ergonomiczne..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K103

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (5,5’) Degażówki wykonane z japońskiej stali 440C i stopniu twardości 62 HCR (+1/-1), z jednostronnym ostrzem na dole i tulipanowym kształcie zakończeń w 35 zębach na górze, które zapewniają niebywałą precyzję powierzchni strzygących. Ergonomiczny kształt z odkręcaną podpórką na palec zapewniają wysoki komfort..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K104

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (5,5’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 62 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Niezwykle ergonomiczna linia z ostrzem o pustej przestrzeni, aby ostrza stykały się wyłącznie na krawędzi..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K105

LINIA PROFESSIONAL - (7’) Barberskie wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia. Niezwykle ergonomiczne..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K105C

LINIA PROFESSIONAL - (7’) Barberskie wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Linia limitowana w kolorze patynowego złota. Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia. Niezwykle ergonomiczne..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K107

LINIA PROFESSIONAL - (5’) wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Ergonomiczna linia z ostrzem typu Sword Blade..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K107L

LINIA PROFESSIONAL - (5’) dla leworęcznych, wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Ergonomiczna linia z ostrzem typu Sword Blade..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K108

LINIA PROFESSIONAL - (5,75’) wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. 35 zębów i ostrze tulipanowe zapewniają lekkie i delikatne degażowanie..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K109

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 62 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Niezwykle ergonomiczna linia z ostrzem o pustej przestrzeni, aby ostrza stykały się wyłącznie na krawędzi..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K110

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (6’) Degażówki wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 62 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Degażówki z 30 zakrzywionymi zębami typu E-Type Teath w wersji z ostrzem na górze (tzw. azjatyckie) szczególnie praktyczne przy twardych i bardzo twardych włosach. Niezwykle ergonomiczna linia z ostrzem o pustej przestrzeni, aby ostrza stykały się wyłącznie na krawędzi..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K111

LINIA PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Klasyczny kształt z wąskim ostrzem i charakterystycznymi otworami w ostrzu. Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia i wysoką ergonomią..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K111G

LINIA PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), pokryte powłoką w kolorze złota. Klasyczny kształt z wąskim ostrzem i charakterystycznymi otworami w ostrzu. Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia i wysoką ergonomią..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K112

LINIA MASTER PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 62 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych z precyzyjną ręczną regulacją docisku. Ostrza podwójnie drążone i szlifowane. Odznaczają się wysoką precyzją linii cięcia..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K114

LINIA PROFESSIONAL - (5,5’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Klasyczny prosty kształt i precyzyjne wąskie ostrze..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K116

LINIA PROFESSIONAL - (6’) wykonane z japońskiej stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1). Klasyczny i ergonomiczny kształt..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K117

LINIA PROFESSIONAL - (6’) wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Ergonomiczna linia z szerokim ostrzem i pustą przestrzenią aby ostrza stykały się wyłącznie na krawędzi. Przystosowane do techniki ślizgu..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K123

LINIA PROFESSIONAL - (5,5’) wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1), z regulacją docisku na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Korpus pokryty powłoką tytanową. Linia limitowa. Ostrze Sword Back Design..

Czytaj dalej...

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Kamikiri K123D

LINIA PROFESSIONAL - (5,5’) Degażówki wykonane ze stali 440C o stopniu twardości 60 HRC (+1/-1) z regulacją docisku na łożyskach kulowych, które zapewniają większy komfort pracy. Korpus pokryty powłoką tytanową. Linia limitowana. Jednostronne ostrze z 32 zębami zakończonymi kształtem tulipanowym dla zapewnienia większego komfortu i precyzji strzyżenia, zapewniają wycięcie między 25-30%. Niezwykle ergonomiczna linia z ostrzem o pustej przestrzeni, aby ostrza stykały się wyłącznie na krawędzi..

Czytaj dalej...

HISTORIA KAMIKIRI

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X